Do góry

Aktualności

Bieżące wiadomości

5 stycznia 2008

Odbyły się zawody II stopnia (okręgowe) XXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Klucz z odpowiedziami na pytania z zawodów okregowych XXI OWE został umieszczony na stronie internetowej Olimpiady (plik można pobrać tutaj). 

31 grudnia 2007

Została zaktualizowana lista uczelni, które stosują preferencje dla laureatów bądź finalistów Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Jest to już 38 uczelni! Szczegóły w zakładce „Nagrody i sponsorzy” (pobierz plik z wykazem uczelni).

17 grudnia 2007

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej dołączyło Wydawnictwo Difin. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego Sponsora!

3 grudnia 2007

Listy zakwalifikowanych zawodników (inicjały + PESEL/data urodzenia) zostały opublikowane na podstronach poszczególnych Komitetów Okręgowych. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom zakwalifikowanym do zawodów II stopnia (okręgowych) XXI OWE!

30 listopada 2007

Komitety Okręgowe zawiadamiają uczestników i ich szkoły o zakwalifikowaniu do zawodów II stopnia (okręgowych).

12 listopada 2007

Komisje Szkolne wysłały najlepsze prace wraz z protokołem z zawodów szkolnych do właściwego miejscowo Komitetu Okręgowego.

5 listopada 2007

W szkołach odbyły się zawody I stopnia XXI OWE. Klucz z odpowiedziami na pytania zawodów I stopnia (szkolnych) XXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej został umieszczony na stronie internetowej Olimpiady  (plik można pobrać tutaj).

22 października 2007

Do zgłoszonych szkół zostały wysłane listami poleconymi przesyłki z zestawami pytań na zawody I stopnia (szkolne) XXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. W przesyłce znajduje się szczegółowa instrukcja dot. organizacji i przeprowadzenia zawodów oraz wzór protokołu z zawodów szkolnych XXI OWE (pobierz wersję elektroniczną). Zestawy pytań na zawody znajdują się wewnątrz przesyłki w osobnej kopercie, która została opieczętowana pieczęcią Komitetu Głównego OWE i oklejona taśmą.

3 października 2007

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej dołączyło Biuro Informatyki Stosowanej „Format” z Legnicy. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego Sponsora!

30 września 2007

Upłynął termin powiadomienia przez szkoły właściwego Komitetu Okręgowego o przystąpieniu do Olimpiady. Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

25 września 2007

Za pięć dni mija termin zgłaszania udziału szkół w XXI Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej. Prosimy o terminowe przesłanie kart zgłoszeń do właściwych miejscowo Komitetów Okręgowych.

10 września 2007

Zaktualizowano skrypt forum uczestników Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Zapraszamy do korzystania z forum!

31 sierpnia 2007

Zakończono pierwszy etap aktualizacji strony internetowej Olimpiady. Zapraszamy do odwiedzin oficjalnej strony Olimpiady pod adresem: www.pte.pl/owe.

10 sierpnia 2007

Ukazał się Informator XXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Pobierz Informator.

24-25 marca 2007

Odbyły sie Finały XX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w Jachrance. Zwycięzcą XX Olimpady został Michał Wiśniewski z IV LO im. T. Kościuszki w Toruniu. Serdecznie gratulujemy!
Nagrody specjalne Prezesa Polskiej Izby Ubezpieczeń otrzymali: Marek Przytuła z I Społecznego LO w Warszawie i Piotr Dworczak I LO im. M. Kopernika w Łodzi, a dwa wyróżnienia: Mateusz Jura z I LO im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze i Joanna Urbaniak z Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu. Lista laureatów XX OWE , Galeria zdjęć
Informacja o przebiegu i wynikach XX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

14 grudnia 2020 r.

Uniwersytet Łotweski (Ryga) gospodarzem IV Międzynarodowej Olimpiady Ekonomicznej (zob. https://ecolymp.org/)

12 kwietnia 2016 r.

Uroczyste zakończenie XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej z udziałem laureatów Olimpiady i ich opiekunów naukowych odbędzie się 24 czerwca 2016 r. w Warszawie w Ministerstwie Rozwoju.