Do góry
21 marca 2016 r.
Powiększ

Informacje organizacyjne dot. przyjazdu na zawody III stopnia (centralne) XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w dn. 1 kwietnia 2016 r.

  1. Komitet Okręgowy OWE kupuje bilety na pociąg / autobus dla uczestników z miejscowości, w której mieści się Komitet Okręgowy OWE, tak aby cała grupa podróżowała razem.
  2. Koszty przejazdu z miejsca zamieszkania uczestnika do miejsca zbiórki refunduje KG OWE (na podstawie dokumentów potwierdzających przejazd – bilet autobus / pociąg), przy czym szkoła winna zorganizować ten przejazd i pokryć koszty (zostaną one zrefundowane przez KG OWE po doręczeniu biletów).
  3. Szkoła lub rodzice (opiekunowie prawni) zobowiązani są do zapewnienia opieki nad uczniami do miejsca zbiórki oraz po powrocie z zawodów.
  4. Uczestników prosimy o punktualne przybycie na ustalone miejsce zbiórki.
  5. Uczestnicy podróżujący PKP zobowiązani są posiadać przy sobie ważny dokument poświadczający prawo do biletu ulgowego (legitymacja szkolna).
  6. Po przyjeździe do Warszawy uczestnicy będą mogli zostawić bagaże w autokarach (będą one czekały na parkingu pod Pałacem Kultury i Nauki, od strony ul. Emilii Plater, obok Muzeum Techniki), którymi będą później podróżować do Serocka.
  7. Bezpośrednio spod Pałacu Kultury i Nauki uczestnicy udadzą się na spotkanie z Prezesem Narodowego Banku Polskiego prof. dr hab. Marek Belka. W związku z powyższym uprzejmie prosimy o dostosowanie ubioru do miejsca i rangi gospodarza spotkania.
  8. Po spotkaniu z Prezesem NBP planowany jest poczęstunek i zwiedzanie Muzeum Numizmatycznego NBP.
  9. Wyjazd z Warszawy planowany jest około godz. 15:30 (autokary będą czekały na parkingu pod Hotelem Gromada – pl. Powstańców Warszawy 2).
  10. Przyjazd do Serocka i zakwaterowanie w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Exploris około godz. 16:30.

 

« powrót Dodano: 2016-03-21, Odsłon (2031)