Do góry
16 marca 2015 r.
Powiększ

Informacje organizacyjne dot. przyjazdu na zawody III stopnia (centralne) XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w dn. 27 marca 2015 r.

  1. Komitet Okręgowy OWE kupuje bilety na pociąg / autobus dla uczestników z miejscowości, w której mieści się Komitet Okręgowy OWE, tak aby cała grupa podróżowała razem.
  2. Koszty przejazdu z miejsca zamieszkania uczestnika do miejsca zbiórki refunduje KG OWE (na podstawie dokumentów potwierdzających przejazd – bilet autobus / pociąg), przy czym szkoła winna zorganizować ten przejazd i pokryć koszty (zostaną one zrefundowane przez KG OWE po doręczeniu biletów).
  3. Szkoła zobowiązana jest do zapewnienia opieki nad uczniami do miejsca zbiórki oraz po powrocie z zawodów.
  4. Uczestników prosimy o punktualne przybycie na ustalone miejsce zbiórki, zarówno w miejscu wyjazdu (dot. uczestników).
  5. Po przyjeździe do Warszawy uczestnicy będą mogli zostawić bagaże w autokarach (będą one czekały na parkingu pod Pałacem Kultury i Nauki (od strony ul. Emilii Plater, obok Muzeum Techniki), którymi będą później podróżować do Jachranki.
  6. Bezpośrednio spod Pałacu Kultury i Nauki uczestnicy udadzą się na spotkanie z Prezesem Narodowego Banku Polskiego prof. dr hab. Marek Belka. W związku z powyższym uprzejmie prosimy o dostosowanie ubioru do miejsca i rangi gospodarza spotkania.
  7. Po spotkaniu z Prezesem NBP planowany jest poczęstunek i zwiedzanie Muzeum Numizmatycznego NBP.
  8. Wyjazd z Warszawy planowany jest około godz. 16:30 (autokary będą czekały na parkingu pod Hotelem Gromada – pl. Powstańców Warszawy 2).
  9. Przyjazd do Jachranki i zakwaterowanie w Centrum Badań i Edukacji Statystycznej około godz. 17:30.
 

 

« powrót Dodano: 2015-03-16, Odsłon (2356)